KŁOPOTY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Raz w miesiącu zapraszamy dzieci do ROZWIJALNI na warsztaty pokazujące świat niebanalnie, z matematycznej perspektywy. Uczymy uważności, ćwiczymy spostrzegawczość, umiejętność precyzyjnego wysławiania się, logicznego myślenia, pomagamy dzieciom rozwijać inteligencję matematyczną.

Święta tuż tuż. Przygotowania na Biegunie Północnym idą pełną parą, ale św. Mikołaj ma poważne obawy, czy w tym roku uda mu się zdążyć ze wszystkim na czas! Dlaczego? Niektóre listy od dzieci zniszczyły się po drodze i trudno je odczytać. Elfy z sekcji świątecznych wypieków nie wiedzą, jak zrobić odpowiednią ilość pierniczków, a do tego nie chcą już używać starych foremek - zbyt się opatrzyły... Natomiast elfy z sekcji zabawek nie potrafią doliczyć się, ile dokładnie (!) potrzeba poszczególnych zabawek - piłek, samochodów, klocków, lalek itd. W całej fabryce panuje przez to zamieszanie, bo nie wiadomo co jeszcze trzeba wyprodukować. A czas leci...

Jeśli chcesz dołączyć do brygady pomocników św. Mikołaja - przyjdź na warsztat pt. KŁOPOTY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA w sobotę 8 grudnia 2012r. o godz. 10.00. Gwarantujemy półtorej godziny ciekawej zabawy. Warsztat prowadzi Alicja Kebel - inżynier z przygotowaniem pedagogicznym, zaprzyjaźniająca dzieci z matematyką metodą opracowana przez Grupę Edukacyjną Helen Doron.

Odpłatność - 25 zł od dziecka (rodzeństwo po 20 zł).

Prosimy przynieść ze sobą obuwie zmienne.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc z podaniem wieku dziecka:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Mile widziana przedpłata na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, 51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30 

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: KŁOPOTY św. MIKOŁAJA + imię i nazwisko dziecka