MOŻESZ ZOSTAĆ COACHEM-PROWOKATOREM

Zapraszamy  coachów, terapeutów, konsultantów, spowiedników, nauczycieli, trenerów, menedżerów, małżonków oraz rodziców, ale wyłącznie tych, którzy lubią ludzi i dobrze im życzą.na trening w ramach warsztatu COACH-PROWOKATOR inspirowanego praktykami Franka Farellego.

Jeśli interesuje Cię wykorzystanie elementów stylu prowokatywnego we własnej pracy, a przy tym większa skuteczność w komunikowaniu się z ludźmi – klientami, partnerami, współpracownikami, rodziną, prowokowanie ich do dobrych zmian i odkrywania mocnych stron - przyjedź. Nauczysz się posługiwanie się niektórymi narzędziami prowokatywnymi w praktyce. A po warsztacie masz szansę poczuć się swobodniej w roli terapeuty – prowokatora i coacha – prowokatora. Oddalisz wizję wypalenia zawodowego.

Trening jest oparty na ćwiczeniach i doświadczaniu, wzbogacony o projekcję nagrań z pracy Franka Farrellego, w tym sesję microlearningu. W ramach ćwiczeń uczestnicy dzielą się spostrzeżeniami i wnioskami, udzielają informacji zwrotnych. Wykład i prezentacje ograniczone do minimum.

Program w skrócie:

     ·         Pięć zachowań, które prowokujemy.

·         Właściwy stan wewnętrzny (życzliwość, ciekawość, psotność) na zawołanie.

·         Uzyskiwanie, utrzymywanie, zrywanie dobrego kontaktu.

·         Wybrane zachowania i strategie prowokatywne.

·         Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia.

·         Nagrania video sesji Franka Farrellego.

Prowadzi: Tomasz Kowalik, Trener NLP IANLP, certyfikowany coach ICC, organizator m. in. warsztatów Terapii i Coachingu Prowokatywnego. Promotor Coachingu Prowokatywnego w Polsce.

 

Zgłoszenia:

info@rozwijalnia.pl lub www.metamorfoza.pl

telefonicznie: (0-71) 348-60-30 ROZWIJALNIA

lub 0 502 314078, 0 71 7833769 (Metamorfoza)